Zobrazit vše

Využijte státní příspěvek až 50 tis. Kč na IT kurzy

Stali jsme se součástí projektu Ministerstva práce a sociálních věcí Jsem v kurzu. Vybrané IT kurzy tak můžete absolvovat s příspěvkem až ve výši 82 % ceny kurzu. Úřad práce za vás zaplatí příspěvek až do výše 50 tis. Kč v období tří let.

Cílem projektu Jsem v kurzu je podpořit pracovníky, aby zvyšovali svou kvalifikaci a byli schopni se lépe přizpůsobit změnám na trhu práce po nástupu digitalizace a robotizace.

Příspěvek MPSV


Mám na příspěvek nárok?

Ano. Nabídka kurzů je dostupná pro všechny fyzické osoby. Můžete pracovat, podnikat, studovat, hledat práci, nebo být na rodičovské dovolené.

Jak postupovat?

  • Vyberte si kurz, který je zařazen do programu MPSV.
  • Vyplňte přihlášku prostřednictvím datové schránky nebo identity občana.
  • Přihlášku nejprve schválíme my a ta pak putuje ke schválení na Úřad práce.
  • Po schválení ÚP Vám do portálu MPSV zašleme fakturu k zaplacení 18 % z celkové částky kurzu.
  • Užijte si kurz.

Důležitou podmínkou je vaše účast na kurzu. Pokud by toto kritérium nebylo splněno, doplatkovou fakturu budete muset uhradit sami.

Po podání přihlášky vás Úřad práce zaeviduje dočasně jako zájemce o zaměstnání, aby mohl na kurz přispět. Zbylou částku za vás proplatí a po skončení kurzu vás z evidence zájemců vyřadí.

Musí se počítat s tím, že celý schvalovací proces nějakou dobu trvá. Proto je potřeba se na kurz přihlásit měsíc předem. Kompletní informace najdete na stránkách MPSV

Na jaké kurzy se mohu přihlásit?

Security

Marketing

Microsoft

Ostatní


Pokud byste měli zájem o kurz, který v databázi Úřadu práce není, ozvěte se nám.


Proč s námi