Zobrazit vše

Reference: Podpora a rozvoj prostřednictvím programu Jsem v kurzu

Požádali jsme Jirku, zda by mohl sdílet jeho zkušenost s programem Jsem v kurzu.

„Rád se o svou zkušenost podělím. Pracuji pro IT společnost s 20 zaměstnanci. Nabízíme IT řešení pro zákazníky v našem regionu.

Jsem v kurzu

Od dlouhodobého zákazníka jsme dostali možnost podílet se na projektu Power BI. Jenže jsem s touto technologií neměl dostatečné zkušenosti. Proto jsem využil možnost proškolit se u Pumpedu přes projekt Jsem v kurzu. Za školení Microsoft Power BI Data Analyst jsem zaplatil 4 836 Kč. Firma mi pak částku proplatila a poplatek za školení si dala do nákladů jako drobný náklad. Takže jsem vlastně nic neplatil. Dnes, díky získaným znalostem, úspěšně realizujeme projekt v oblasti Power BI a otevřely se nám nové příležitosti na získání dalších zakázek v této oblasti.

S portálem MPSV jsem na začátku bojoval. Z Pumpedu mi ale zavolali a navedli mě, co mám kde a jak vyplnit. Žádost v pořádku prošla celým schvalovacím systémem. Nakonec to bylo opravdu jednoduché.

Přeji hodně spokojených účastníků nejen přes projekt Jsem v kurzu. Jirka“

Děkujeme za zpětnou vazbu. Věříme, že by mohla pomoct i dalším zájemcům, kteří zvažují absolvování kurzu přes MPSV. Podrobnější informace k projektu Jsem v kurzu najdete v záložce Dotované kurzy.

Je to jednoduché. Je to pro všechny.
O příspěvek mouhou žádat zaměstnanci i podnikatelé. Vše vyřídíte online.Proč s námi