Zobrazit vše

KEY Trainings se představuje pod novým jménem Pumpedu

Vzdělávací společnost KEY Trainings se stává součástí IT skupiny eD Group a vstupuje pod křídla značky DNS, která se stává jejím většinovým vlastníkem. Klientům a obchodním partnerům se KEY Trainings představí pod novým jménem Pumpedu.

Distributor DNS vstoupil do české firmy KEY Trainings, s.r.o. Společně tyto dvě české společnosti vytváří silnou vzdělávací společnost Pumpedu s.r.o., ve které dochází k rozšíření současného portfolia kurzů, ke spolupráci s novými IT profesionály, k přátelskému zázemí pro klienty a účastníky kurzů.

Pumpedu logo

„Pro DNS je to vstup do trochu neznámých vod z pohledu distributora a tradičního B2B modelu. Nicméně již delší dobu vnímáme poptávku od našich partnerů právě po podobné službě a tak jsme na ní reagovali. Jsme velmi rádi, že KEY Trainings oslovila naše nabídka budoucí společné spolupráce. Jde o velmi etablovanou společnost v EDU branži s širokým spektrem nabídky vzdělávání a dlouhodobým know-how," říká David Pankiv, COO ve společnosti DNS, a.s.

Foto prodej KEY

"Distributor již dávno není pouze subjekt zajišťující logistiku produktů od vendora k partnerovi. Dnes je to v řadě případů spolupráce nad návrhem řešení pro zákazníka, spolupráce nad financováním dodávky, implementační služby v týmu partnera a nakonec i dohled a kontrola nad nasazeným řešením. Samotná logistika se stala již minoritním a mnohdy automatizovaným procesem distributora. Pro rozvíjení našich partnerů je logicky potřeba vzdělávání a to ve velmi specifických oblastech. A k tomu nám právě projekt pumpedu.cz má dopomoct. Partnerům tak nabízíme další část skládačky pro úspěšné podnikání v ICT," dodává David Pankiv.

„Našim plánem je rozšířit vzdělávací služby o nové IT oblasti, obohatit seznam našich lektorů, a pro klienty se stát ještě silnějším partnerem na poli „EDUcation“. Zároveň si zachováváme naši flexibilitu, pracovní nadšení a jsme připraveni pomoci zákazníkům v jejich cestě k osobnímu a profesionálnímu rozvoji," uvádí Martina Dubcová, spolumajitelka Pumpedu.

Tímto spojením odchází KEY Trainings s.r.o. ze skupiny KEY a vstupuje do ryze IT skupiny eD Group. S vytvořením nové strategie souvisí i přejmenování na Pumpedu s.r.o.


"Vzdělávání je celoživotní proces, bez kterého se v tomto čase změn neobejdeme," uzavírá Martina Dubcová.  


Proč s námi