Zobrazit vše

ITIL a PRINCE2 zdražení od 1.2.2022, aneb jak ušetřit

Od 1.2.2022 společnost PeopleCert zdražuje své certifikace a mění pravidla zkoušek. Co to pro zákazníky znamená, jak za nákup školení a zkoušek ušetřit? Máme pro vás řešení. Pokud si u nás do 28.1.2022 zakoupíte školení se zkouškou ITIL 4 Foundation, nebo PRINCE2 Agile výrazně ušetříte.


ITIL maly

Co se od 1.2.2022 mění?

  • Papírové testy končí. Zkoušky budou účastníci absolvovat již pouze online – online proctored (pod dohledem supervizora který dozoruje vaši zkoušku skrz webovou kameru). My vám poskytneme přesný návod, jak si zarezervovat termín, na co se připravit, jak bude zkouška probíhat apod.
  • Ke každé zkoušce je nutno si povinně zakoupit e-Book Core Guidance (bez něj nepůjde certifikace objednat). Nejedná se o školící materiál, ale digitální knihu, která pomůže zvýšit úspěšnost vaší zkoušky. Bude dostupná i tištěná verze za příplatek.
prince2 agile
  • Bude možno si za příplatek koupit officiální Mock Exam (zkušební testy, které probíhají online nanečisto).
  • Stále bude možnost u každé zkoušky zakoupit Retake (možnost opětovného absolvování certifikační zkoušky a to do 6 měsíců od prvního neúspěšného pokusu).

S námi ušetříte

Při objednání a zakoupení našich akreditovaných školení do 28.1.2022 vám garantujeme původní (nižší) cenu, přičemž objednané školení můžete absolvovat až do konce roku 2022.


Školení a zkouška ITIL 4 Foundation ušetřete až 5.000 Kč
Školení a zkouška PRINCE2 Agile ušetřete až 7.000 Kč


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Vaše osobní data budou použita pouze k zodpovězení dotazu.

Akreditovaná školení ITIL® 4 Foundation a PRINCE2 Agile® (včetně certifikačních zkoušek) zajišťuje Pumpedu (ATO). ITIL®, PRINCE2 Agile® jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti AXELOS Limited používaná s jejím svolením. Všechna práva vyhrazena.


Proč s námi