Zobrazit vše

Adopce Microsoft 365

Adopce Microsoft 365 představuje proces digitální transformace společnosti. Pomáhá zaměstnancům sžít se s novou technologií, nastavit si pravidla použití a vzájemné spolupráce. Protože pouhá instalace nástrojů nestačí. 

Cílem této digitalizace je zlepšení produktivity a efektivity zaměstnanců, která vede k lepším firemním výsledkům.

Microsoft 365 je komplexní balíček produktů a služeb. Není to jen Outlook, Word, Excel a PowerPoint. Ale také sdílení dokumentů na OneDrive, správa úkolů v ToDo nebo Planneru, vizualizace dat a analýza v Power BI, automatizace s Power Automate nebo komunikační platforma Teams. My vás tímto světem provedeme a naučíme vás využívat potenciál Microsoft 365.

Adopce Microsoft 365

Jak probíhá adopce Microsoft 365?

V průběhu procesu jsme s vámi od počátku do konce. Zajistíme, aby změna byla trvalá a hluboce zakořeněná.

1. Change management

Zanalyzujeme, jak ve vaší firmě Microsoft 365 využíváte a identifikujeme oblasti ke zlepšení. Navrhneme plán změn včetně komunikace na zaměstnance tak, aby odpovídal vašim potřebám, očekáváním a schopnostem.

2. Komunikace na zaměstnance

Komunikace se zaměstnanci je klíčový krok procesu. Prostřednictvím různých kanálů, jako jsou interní maily, zprávy na intranetu, newsletter či videa, sdílíme informace o výhodách Microsoft 365. Tím rozproudíme nadšení a pochopení pro změnový proces.

3. Ambasadoring  

Vytipujeme ambasadory projektu a naučíme je, jak kolegy při práci s Microsoft 365 podpořit. Dodáme návrhy, jak ambasadory motivovat a jak je odměnit za jejich aktivitu. Navrhneme systém, jaké informace budou jednotliví ambasadoři zastupovat a jak je budou v rámci firmy šířit.

4. Krátké webináře

Pravidelně pořádáme krátké webináře (30 až 60 minut), které představují novinky v Microsoft 365 prostřednictvím praktických tipů a triků. Obsah webinářů vychází z pravidelné analýzy stavu změn.

5. Školení na míru uživatelům

Jinak bude vypadat workshop na Teams pro finanční oddělení a jinak pro projektové manažery. Každý workshop je přizpůsoben potřebám vaší společnosti a konkrétní skupině. Cílem je ve spolupráci s danou skupinou nastavit pravidla používání nástrojů tak, aby přispívaly k efektivitě týmu.

Teams


Spolehněte se na zkušené odborníky
Adopční program Microsoft 365 představuje komplexní sérii kroků. Díky našim znalostem a zkušenostem vás úspěšně provedeme celým procesem adopce.

Benefity při adopci s Pumpedu

  • Celou adopci zkušeně řídíme.
  • Naučíme vaše zaměstnance pracovat se všemi nástroji Microsoft 365 tak, aby byli efektivnější a rychlejší.
  • Vytvoříme vám vlastní online prostředí s firemním brandingem, kde najdete videa, letáčky, školení, best practices a postupy.
  • Po celou dobu máte k dispozici svého Adopčního manažera, který se stará o vaši spokojenost. 


Každá společnost je jedinečná a může mít specifické potřeby a požadavky, které musí být zohledněny při používání Microsoft 365. Správné použití Microsoft 365 zahrnuje průběžné hodnocení a přizpůsobení použití  platformy tak, aby odpovídala aktuálním potřebám a cílům společnosti.

Adopci vytváříme na míru každé firmě. Máte-li zájem o více informací, napište nám.

Vaše osobní data budou použita pouze k zodpovězení dotazu.

Proč s námi