Zobrazit vše

Adopce Microsoft 365

Adopce Microsoft 365 představuje komplexní vzdělávací program. Zaměstnanci firmy jsou proškoleni tak, aby mohli plně využít všechny možnosti, které Microsoft 365 nabízí. Pouhá instalace Microsoft 365 nestačí. K efektivnímu využití je potřeba také změna pracovních postupů a kultury.

Cílem této digitalizace je zlepšení produktivity a efektivity zaměstnanců, která vede k lepším firemním výsledkům.

Co je Microsoft 365

Microsoft 365 pro firmy

Microsoft 365 je komplexní balíček produktů a služeb. Není to jen Outlook, Word, Excel a PowerPoint. Ale také sdílení dokumentů na OneDrive, správa úkolů v ToDo nebo Planneru, vizualizace dat a analýza v Power BI, automatizace s Power Automate nebo komunikační platforma Teams. My vás tímto světem provedeme a naučíme vás využívat potenciál Microsoft 365.
Jak probíhá adopce Microsoft 365?

V průběhu adopce jsme s vámi od počátku do konce. Zajistíme, aby změna byla trvalá a hluboce zakořeněná.

Jak probíhá adopce Microsoft 365


1. Change management

Zanalyzujeme, jak ve vaší firmě Microsoft 365 využíváte a identifikujeme oblasti ke zlepšení. Navrhneme plán změn včetně komunikace na zaměstnance tak, aby odpovídal vašim potřebám, očekáváním a schopnostem.

2. Komunikace na zaměstnance

Komunikace se zaměstnanci je klíčový krok procesu. Prostřednictvím různých kanálů, jako jsou interní maily, zprávy na intranetu, newsletter či videa, sdílíme informace o výhodách Microsoft 365. Tím rozproudíme nadšení a pochopení pro změnový proces.

3. Ambasadoring

Vytipujeme ambasadory projektu a naučíme je, jak kolegy při práci s Microsoft 365 podpořit. Dodáme návrhy, jak ambasadory motivovat a jak je odměnit za jejich aktivitu. Navrhneme systém, jaké informace budou jednotliví ambasadoři zastupovat a jak je budou v rámci firmy šířit.

4. Krátké webináře

Pravidelně pořádáme krátké webináře (30 až 60 minut), které představují novinky v Microsoft 365 prostřednictvím praktických tipů a triků. Obsah webinářů vychází z pravidelné analýzy stavu změn.

5. Školení na míru uživatelům

Jinak bude vypadat workshop na Teams pro finanční oddělení a jinak pro projektové manažery. Každý workshop je přizpůsoben potřebám vaší společnosti a konkrétní skupině. Cílem je ve spolupráci s danou skupinou nastavit pravidla používání nástrojů tak, aby přispívaly k efektivitě týmu.

Recenze Microsoft 365Spolehněte se na zkušené odborníky
Adopční program Microsoft 365 představuje komplexní sérii kroků. Díky našim znalostem a zkušenostem vás úspěšně provedeme celým procesem adopce.


Benefity při adopci s Pumpedu

  • Zkušené vedení: Celou adopci zkušeně řídíme.
  • Zvýšení efektivity: Naučíme vaše zaměstnance pracovat se všemi nástroji Microsoft 365 tak, aby byli efektivnější a rychlejší.
  • Vlastní online prostředí: Vytvoříme vám vlastní online prostředí s firemním brandingem, kde najdete videa, letáčky, školení, best practices a postupy.
  • Adopční manažer: Po celou dobu máte k dispozici svého Adopčního manažera, který se stará o vaši spokojenost. 


Každá společnost je jedinečná a může mít specifické potřeby a požadavky, které musí být zohledněny při používání Microsoft 365. Správné použití Microsoft 365 zahrnuje průběžné hodnocení a přizpůsobení použití  platformy tak, aby odpovídala aktuálním potřebám a cílům společnosti.

Adopci vytváříme na míru každé firmě. Máte-li zájem o více informací, napište nám.

Vaše osobní data budou použita pouze k zodpovězení dotazu.

Proč s námi